ISFAHANCITY

مرکز همایش بین المللی و شهرک شهید کشوری

نویسنده : حسن | تاریخ : 23:3 - سه شنبه 1391/03/09

 
رییس جمهور باید ازهرطریقی اعتبارساخت سالن اجلاس را تامین کند
 
ساخت مرکز همایش های بین المللی به کمک دولت نیازی ندارد

 
شهردار اصفهان- مرکز همایش های بین المللی چه با کمک دولت و چه بدون مساعدت آن ساخته می شود ،چرا که ساخت چنین مجموعه ای در شهر گنبد های فیروزه ای و پاییتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی به نفع کشور است .دکتر سید مرتضی سقاییان نژاد،شهردار اصفهان این مطلب را گفت و افزود با توجه به مرکزیت اصفهان در کشور،همچنین جاذبه های تاریخی فرهنگی این کلانشهر و اینکه پاییتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی است،ساخت مرکز همایشهای بین المللی در اصفهان اجتناب ناپذیر است .
وی گفت :اجلاس سران کشورهای غیر متعهد در اصفهان برگزار بشود یا نشود ،طرح مرکز همایشهای بین المللی در اصفهان با تمام قوت اجرا می شود و نباید هیچ خللی در روند ساخت آن در این کلانشهر ایجاد شود.

وی اضافه کرد :با ساخت مرکز همایشهای بین المللی در اصفهان ظرفیتهایی همانند گردشگری،اقتصاد،فرودگاه و راه های مواصلاتی با بهبود زیر ساخت ها در این شهر تاریخی گسترش و توسعه می یابد.
سقاییان نژاد گفت : دولت 100 میلیارد تومان از ردیف بودجه های ملی در سال جاری را به ساخت مرکز همایش های بین المللی اصفهان اختصاص داده است.
شهردار اصفهان افزود : سرنوشت ساخت مرکز همایش های بین المللی همانند به تعویق افتادن طرح های مترو و نقش جهان نیست بلکه این مجموعه با محوریت شهرداری اصفهان ساخته می شود .این طرح با کمک های دولتی سریعتر و در زمان کمتری مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

پیشرفت چشم گیر شهرک شهید کشوری

DSC_0411.JPG

K.JPG

U-4.JPG

V--2.JPG

N1.jpg

E-1&E-2&E-3.JPG


دسته بندی : سالن اجلاس سران اصفهان